Как выбрать квартиру своей мечты: шесть элементарных правил

Добре, якщо людина точно знає, яку квартиру він бажає придбати, але буває, що рішення приходить несподівано і перед покупцем постає питання — а чого ж він все-таки хоче? спеціалісти сайту розповіли —

Что нужно знать перед покупкой квартиры: форумы инвесторов про «Альянс Новобуд»

Добре, якщо людина точно знає, яку квартиру він бажає придбати, але буває, що рішення приходить несподівано і перед покупцем постає питання — а чого ж він все-таки хоче? Ріелтори поділилися з нами професійними порадами, як же правильно зрозуміти себе і сформувати перелік вимог до майбутнього житла, щоб в результаті придбати квартиру своєї мрії.

Визначтеся з бюджетом

Перш ніж почати планувати, які шпалери ви поклеїте в майбутньої вітальні, потрібно визначитися з головним питанням: який бюджет ви готові виділити на покупку нерухомості? «Від даного питання залежатиме місцезнаходження, метраж квартири і клас вдома», — пояснює керівник відділу продажів новобудов VSN Realty Валентина Клішина.
Наступний же питання, на її думку, логічно випливає з першого: з яких коштів оплачувати квартиру — за допомогою взаємозаліку, іпотеки, військової іпотеки, материнського капіталу, житлових програм або особистих інвестицій? Відповісти на ці питання вкрай важливо, щоб адекватно оцінити свої фінансові сили.

Експерти попереджають, що вибирати потрібно таке житло, сплатити яке буде і під силу, і по кишені. Бажання слід співвідносити з можливостями, в іншому випадку до моменту закінчення розрахунку власники зненавидять квартиру своєї мрії.

   Запитайте себе: «А навіщо?»

Ще одне ключове питання стосується цілей покупки.

Цільова установка при придбанні нової квартири безпосередньо впливає на вибір конкретного об’єкта, а також на його місце розташування.
Одна справа, якщо людина купує квартиру тільки для себе, тому що йому просто хочеться «змінити обстановку». У цьому випадку все залежить тільки від особистих переваг, смаків і бажань. Але в більшості випадків причини придбання нової житлоплощі цілком конкретні — зміна роботи, вступ дитини в університет або поповнення в сімействі. У таких ситуаціях, за словами керівника відділу продажів агентства нерухомості «Тріумфальна арка» Ірини Хлебасовой, для покупця важлива прив’язка до роботи або місцем навчання, або близькість проживання родичів.

Де купити нову квартиру

Найчастіше визначаючись з місцем розташування нового житла, клієнти роблять вибір на користь тієї частини міста, де вони вже проживають, або орієнтуються на найближчі до неї райони, ділиться професійними спостереженнями Лебедєва. «Люди звикають до свого місця проживання, а оскільки переїзд в нову квартиру досить серйозна зміна в житті, багато хто намагається зберегти звичний уклад і відвідувати ті ж магазини, банки, кафе», — стверджує співрозмовниця агентства.
Але якщо покупці готові до переїзду в малознайомий їм район, то, за її словами, головним критерієм вибору є інфраструктурна складова і транспортна доступність. Крім того, покупці нерідко дивляться на відсутність поблизу шкідливих підприємств і галасливих магістралей, додає Клішина.
До речі, іноді вибір місця майбутнього проживання обумовлюється саме екологічними показниками району. Особливо актуально це для великих мегаполісів або ж для міст, в яких розташовані великі виробництва. Наприклад, за словами керівника відділення «Кузьминки» компанії «Азбука Житла» Марини Піатровіч, москвичі вважають за краще в основному західне і південно-західний напрямки.

«Вторинний ринок» або новобуд

Зрозуміло, перед потенційним покупцем постає питання, на користь якого житла робити вибір — вторинного або новобудови.
«Якщо ви обмежені в засобах, але у вас є час чекати, тоді краще вкластися в новобудову. У такому випадку ви отримаєте будинок сучасної споруди, нові комунікації,» чисту «історію квартири і контингент сусідів приблизно вашого соціального статусу», — міркує Хлебасова. Крім того, комплексна забудова в більшості випадків передбачає створення всіх необхідних інфраструктурних об’єктів, починаючи від лікарень і шкіл, закінчуючи торговими центрами, додає Лебедєва. Однак експерти попереджають: покупцям квартир в новобудовах доведеться додатково вкладатися в ремонт і терпіти множинні ремонтні роботи сусідів.
При придбанні ж квартири на вторинному ринку покупець отримує нерухомість і документи на власність протягом короткого терміну, уникаючи при цьому новобудовних ризиків — довгобуду, банкрутства забудовника, наслідків криз

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*