Що краще новобудова або вторинне житло

Як же знайти те, що найкращим чином буде відповідати всім потребам? Спочатку слід визначитися, чи буде квартира знаходитися в тільки що побудованому будинку, або краще підшукати житло в уже обжитому районі.
Вторинне житло — це квартира, в якій вже хтось жив, і яка вже мала власників. Тому квартири в зданої в експлуатацію новобудові є власністю забудовника і вважаються вторинним житлом.
Первинне житло — це виключно квартира в новобудові, причому в будинку, що будується житло не купується, а інвестується.

Переваги вторинного житла

Коли квартира готова до проживання, це вигідно з кількох причин. Перш за все, якщо така житлова площа знаходиться в хорошому стані, вона готова прийняти нових мешканців в найкоротші терміни. Однак і при необхідності косметичного ремонту новим власникам не доведеться довго чекати, та й обійдеться оновлення інтер’єру не настільки дорого. У багатьох випадках вартість комунальних послуг в секторі вторинного житла виявляються дешевше, ніж в новобудовах.

Недоліки вторинного житла

Головним недоліком вторинного житла є те, воно не нове. А значить, новим власникам доведеться зіткнутися зі старою проводкою і сантехнікою. Труби можуть текти, розетки іскрити, а зі стелі може сипатися штукатурка.Хотя догляд за такою квартирою не дуже доріг, але підтримувати в гідному стані її доведеться постійно, що забирає чимало часу. До того ж проживання в старій квартирі, в порівнянні з новобудовою, може виявитися не настільки комфортним. Під’їзди побудованих часом кілька десятиліть назад будинків охороняються у кращому випадку тільки домофоном або кодовим замком, а мешканці новобудов сьогодні часто наймають консьєржа або сторожа.2

Переваги новобудови

Є у новобудов і інші переваги. Під’їзди тут набагато просторіше і чистіше, ніж в старих будинках, вище стелі і зручніше ліфти удобние.Есть системи безпеки, а найголовніше, сучасні планування багато комфортніше і більш продумано тих, що можна зустріти майже в усіх будинках радянської епохи. Та й відчувати себе першим і єдиним власником квартири, мабуть, приємніше.

Не так давно ездили смотреть квартиры в Новостройки «Лесного квартала» и «Крона Парк» в Броварах – место для жизни и отдыха номер один.

Недоліки новобудов

Однак і новобудови не можна назвати ідеальними. Якщо квартира продається без будь-якого ремонту, то вкласти в нього кошти і сили доведеться власнику. А про швидкий комфорт і переїзд можна забути. Квартира в новобудові — це бетонні стіни, пахнуть цементом стелі і сірий підлогу з того ж бетона.К першому ремонту в новобудові доведеться поставитися з усією серйозністю і віддачею, оскільки процес вимагає не тільки великих фінансових витрат, але і достатньо часу і нервів. Оскільки ремонт не обійде нікого із сусідів, то перші роки в новобудові завжди пов’язані з постійним стуком, звуком дрилі і перфоратора, перенесенням меблів і будівельного сміття. Шум і стуки будуть лунати регулярно і абсолютно з усіх боків.
Тому якщо в родині є маленькі діти, то від покупки квартири в новобудові краще відмовитися.

Як правильно обрати відповідний район

Обираючи район, важливо врахувати масу критеріїв. Серед них і можливість швидкого виїзду на трасу, близькість майбутнього житла до дітей або батьків, до місця роботи та іншим об’єктам, що грає в житті важливу роль.
Але, крім цього, не варто забувати про екологію. Якщо в безпосередній близькості від району є такі отруйники середовища, як промислові підприємства і їде безперервним потоком автотранспорт, то з часом чистого повітря стати може тільки менше. Близьке розташування промислових об’єктів і транспортних розв’язок може не кращим чином позначитися на здоров’ї. А ось якщо поруч є зелена зона, парк або сквер, то рослини зменшать згубний вплив транспорту і підприємств.

 

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*